info@garliavosbaldai.lt

Virtuvės interjero akcentai: nuo medžio spintelių iki violetinių plytelių

Virtuvės interjero akcentai: nuo medžio spintelių iki violetinių plytelių

by Garliavos baldai |2018 23 rugpjūčio

Virtuvė – vieta skirta ne tik namų šeimininkėms. Čia renkasi šeimos ir draugai, karaliauja skanus maistas, pokalbiai bei juokas. Maistas suartina žmones, bet taip pat juos suartina ir jauki, šilta ir kviečianti aplinka.  Su „Garliavos baldai“ specialisto pagalba pasistengėme apžvelgti, purewow.com išskirtas bei 15min.lt pateiktas lietuvos skaitytojams, septynias šių metų virtuvės interjero dizaino tendencijas, kurios puikiai įsilies į namus ir sukurs ilgai išliekantį įspūdį.

Atviros lentynos

Žinoma, tai tikrai nėra naujovė, tačiau atviros lentynos vis dar sėkmingai laikosi pasirinkimų aukštumose ir traukia ne vieno svečio akį. Turbūt svarbiausia yra turėti ką ant šių lentynų padėti, bet nemažiau svarbu – mokėti daiktus dėlioti taip, kad bendras vaizdas atrodytų tvarkingai, stilingai ir harmoningai. Jeigu negalite pasigirti dideliu tvarkos pomėgiu, verčiau rinkitės nedideles atviras lentynas, kuriose tilps ne daug daiktų – vaizdas tuomet bus neperkrautas ir subtilus.

Tiesa, perfekcionistams tiks ir didesnės atviros lentynos, kuriose jie galės sukurti savo išskirtinį interjero akcentą.

https://www.instagram.com/p/BfYyYX1D2HE/?utm_source=ig_web_copy_link

Natūralus medis

Šiltas, jaukus, visiškai natūralus, lakuotas ar dažytas medis yra tai, kas, turbūt, visuomet jus pavers madingų namų šeimininkais. „Garliavos baldai“ atstovas teigia, kad šiuo atveju mada gali kisti, tačiau medis – klasikinė medžiaga, su kuria galima įrengti kone visą virtuvę. Medinės spintelės, stalviršiai, grindys, sienų apdaila ar stalas tikrai taps puikiu sprendimu, ypač jeigu pasirinksite individualių baldų gamintojus, kurie gebės suderinti ir pritaikyti bet kokį baldą prie jau esamo interjero.

https://www.instagram.com/p/BerfHG9nUVu/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/BfLfjpFnLe2/?utm_source=ig_web_copy_link

Kvarcas

Natūralaus akmens stalviršiai visada buvo madingi. Jie itin ilgaamžiai, stilingi ir lengvai prižiūrimi, todėl yra ypač mylimi tų, kurie virtuvėje gamina ne tik kavą, tačiau šiandien į virtuvę veržiasi kvarcas. Jis atrodo ypač pribloškiančiai. Efektingai gaudydamas šviesą jis suteikia virtuvei prabangos ir stilingumo pojūtį. „Garliavos baldai“ specialistas sako, jog kvarcas ir medis – puikiai kartu derančios medžiagos. Renkantis šviesios, pvz. pušies ar eglės, medienos spinteles ir dūminio kvarco stalviršį galėsite sukurti didelę ir šviesią erdvę, o pasirinkę vyšnios ir rožinio kvarco duetą suteiksite erdvei romantiškumo ir jaukumo.

https://www.instagram.com/p/BeI2NHAnNkE/?utm_source=ig_web_copy_link

Uždara virtuvė

Kitaip tariant, šie metai ypač išlaiko diskretiškumo ir artumo poreikį, o virtuvę, šiuo atveju, reikėtų kiek paslėpti nuo aplinkinių. Virtuvė yra artimųjų laimės vieta, todėl pamėginkite įrengti virtuvę, kurioje būtų galima „uždaryti duris“. „Garliavos baldai“ atstovas pasakoja, kad pastaruoju metu madingos širmos, todėl vietoje masyvių durų, galima rinktis raižytas ir drožinėtas lengvas širmas. Taip pat galima rinktis vizualiai paslėpti virtuvę spintelėse, o šalia durų apgyvendinti masyvų, plačialapį augalą, kuris suteiks jaukumo ir uždarumo, bet tuo pačiu pagyvins aplinką.

https://www.instagram.com/p/BLoGy6rBpSZ/?utm_source=ig_web_copy_link

Sėdimoji zona

Šiais metais virtuvėje labai populiarios U ir L formos sėdimosios vietos, kurios lengvai apsupa stalą. Tokio tipo sėdimųjų vietų pasirinkimas itin didelis: sofos, suoliukai, minkštasuoliai, baro kėdės ar taburetės. Svarbu pasirinkti būtent jums labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą, kuris dailiai įsilietų į bendrą virtuvės vaizdą ir atspindėtų kuriamą nuotaiką.

Having a comfortable, well designed space is a priority for me and I think for most of you too (am I right?!) As a small thank you to my readers over on my blog I started a new series to ask me a design question. Not because I think I am the queen of design… but because you all help me so much by commenting when I bounce ideas off of you, I wanted to offer that same service to you! Like when I was deciding on what color Roman shades to do in this space so many people voted gray and I was leaning to white. I am SO glad I listened and did the gray! Head to my blog to see what I am talking about and see the real-life design dilemmas from 5 of my readers and what I suggested. I have to say I have loved doing it and connecting with some of you in a new way❤️

A post shared by brooke christen (@nestingwithgrace) on

https://www.instagram.com/p/Beq4xUlHbG-/?utm_source=ig_web_copy_link

Tekstūrinės plytelės

Plytelės pastaruoju metu tampa tikrais meno kūriniais, kurie gali stipriai pagyvinti jūsų virtuvę ar suteikti jai savotiško individualumo bei išskirtinės elegancijos. Dabar jų pasirinkimas – labai platus, todėl jums tikrai nebus sunku rasti plyteles, kurios labiausiai atitiks jūsų poreikius. Tiesa, labai svarbu tinkamai išsirinkti spalvas, nes ryškios, ne itin mėgstamos nors šiuo metu madingo spalvos gali greitai imti erzinti. Juk virtuvė – vieta, kurioje praleidžiame tiek daug laiko.

https://www.instagram.com/p/Beuxq1RAkNJ/?utm_source=ig_web_copy_link

Spalvos

Nors dera rinktis greitai nepabostančias spalvas, bet nebijokite ryškumo ir netikėtų derinių. Šiais metais populiariausia spalva tiek podiume, tiek  interjere yra karališkoji violetinė. Taip pat šalia puikuojasi žemės atspalvių žalia. Apskritai, šie metai, yra drąsūs, ryškūs ir itin novatoriški, todėl ir jūs turėtumėte išdrįsti rinktis individualius, būtent jums patinkančius ir tinkančius akcentus.

https://www.instagram.com/p/Bd2rA1tFu94/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/BYXj6lPlBW7/?utm_source=ig_web_copy_link

Share this post: