info@garliavosbaldai.lt

Kodėl baro ir namų baldai tokie skirtingi?

Kodėl baro ir namų baldai tokie skirtingi?

by Garliavos baldai |2019 30 liepos

Kartais akys užkliūna už itin išskirtinių dizainų. Tai ir drabužiai ar aksesuarai, ir interjero detalės, o ypač baldai. Turbūt daugelis pasvarstome, kodėl tai, kas vienoje aplinkoje atrodo taip gerai, kitoje aplinkoje nebebūna taip gražu. Kaip podiumui sukurti drabužiai nesižiūrės dėvimi apsipirkinėjant prekybos centre, taip ir individualiai verslui pritaikyti baldai, greičiausiai netiks gyvenamosioms patalpoms. Kodėl? Pabandykime išsiaiškini.

Išskirtinumas

Turbūt niekam nebe paslaptis, kad šiuolaikinis verslas privalo turėti kažką, ko neturi niekas kitas. Tai – sąlyga būtina it kvėpavimas. Todėl tikrai nemaža dalis barų, butikų ar kavinukių stengiasi savo klientus suvilioti kitokia aplinka, kuri tampa jų prekės ženklu.

Ir nors bare matyta juoda praustuvo spintelė ar baltas it sniegas valgomasis stalas kavinėje atrodo itin prašmatniai ir dailiai, tai nebūtinai bus geras pasirinkimas namams. Išskirtinumas čia kartais kainuoja ir papildomą valandą tvarkant ir skrupulingai pritaikytas kitas erdvės detales.

Funkcionalumas

Įsivaizduokite, kiek įvairiausių iššūkių patiria paprasčiausias kavinės ar restorano stalas, jau net nekalbant apie tai, kiek reikia išgyventi nuolat darbuotojų naudojamiems stalčiams ar kitiems, klientų aptarnavimą gerinantiems, objektams. Būtent todėl kiekvienas darbuotojus ir klientus vertinantis vadovas įsigyja individualiai savo verslo aplinkai pritaikytus baldus, kurių funkcijos kartais būna labai specifinės.

Net jeigu jūs manote, kad prie jūsų pietų stalo susėdusi „armija“ taip pat yra nemažas iššūkis virtuvės baldams, tai didelė tikimybė, kad jis vis vien nebus toks didelis, kaip restorano staliukui pietų pertraukos metu. Tas pats galioja ir virtuvės komplektams, kurie kardinaliai skiriasi nuo tų, kuriuos galėtumėte pamatyti profesionalioje virtuvėje. Verčiau nesivaikykite to, ko jums visai nereikia. Tiesiog pritaikykite savo namų baldus savo šeimos poreikiams.

Būtinybė

Jeigu viešoje erdvėje išvydote nuostabaus dizaino medžio koloną, tai dar nereiškia, kad namuose ji netaps tik beverčiu niekalu. Verčiau visuomet atsižvelkite į tai, ko jums tikrai reikia. Galbūt jūsų poreikius galima sutalpinti į vieną spintelę? O gal tiesiog užtektų pridėti papildomą detalę, kad dizainas taptų funkcija?

Nebijokite klausti ir domėtis bei siūlyti savo variantus baldų gamintojams, nes tik jūs žinote, ko norite. Kartu su jais galėsite sukurti kažką, kas neužims daug erdvės, atrodys įmantriai ir atitiks individualius poreikius.

Share this post: