Tamsi mediena smaragdinės žalumos fone

Smaragdinė žaluma, tamsūs medienos tonai, ramus apšvietimas ir blizgūs paviršiai – airiška dvasia pripildytas žavus baras įsikūręs pačioje Kauno miesto širdyje, visai netoli garsiojo Soboro. Užsukę čia nebenorėsite išeiti.

Magiją ir prabangą šiame projekte lengvai kuria išraiškinga spalvų paletė: gilūs ir prabangūs žalios spalvos atspalviai harmoningai persipina su tamsiais, rausvai rusvos medienos tonais subtiliai įrėminančiais užsakovų idėją. Keltų mazgais, raižiniais ir neįkyriomis žaviai lanksčiomis detalėmis dekoruotos baro baldų dalys bei blankus apšvietimas dar labiau priartina gnomais ir fėjomis garsėjančios Airijos kerus.

Glotnios, apvalios ar pusapvalės detalės padeda išlaikyti vietos ramumo ir jaukumo poreikį bei puikiai subalansuoja projekto aplinkos griežtumą ir švelnumą. Medžio balduose aiškiai matomos rievės, kurios primena apie natūralumą ir tikrumą, kuriuo pasižymi ne tik airiškos alinės, bet ir jų lankytojai.

Rebels Irish Pub – tai vieta, kuri priima ir į traukia į airių tradicijas, prikelia tikėjimą magija ir priverčia pasijusti lyg namuose, kuriuose visuomet esate laukiami. Tai ramybės ir paslapties kupinas projektas, kurį įvertinti galite patys.

Dėkui, kad domitės!