info@garliavosbaldai.lt

virtuvės baldų komplektas

Vintažinė klasika

by Garliavos baldai |2018 12 gruodžio |0 Comments , , , ,

Virtuvė – viena svarbiausių namų erdvių, kurioje praleidžiama itin daug laiko. Čia kuriamos emocijos ir tradicijos, pasakojimai ir skaniausi patiekalai. Būtent todėl į šį projektą sudėjome visą savo laiką ir energiją.

Klasika, klasika ir dar kartą klasika. Vintažinės rustic stiliaus virtuvės spintelės žavinčios savo „sunkiu“ kvadratiniu pobūdžiu ir lygiais paviršiais. Durelių puošybai parinkti tik subtilūs ir akies nerėžiantys apvadai. Funkcijai ir lengvumo pajautimui atspindėti viršutiniųjų spintelių puošybai naudojami stiklai padalinti lyg langai. Švelniu mėtų atspalviu prisodrinta žalios pastelės spalva pakabinamosiose spintelėse puikiai persipina su juodu blizgiu apatinių spintelių paviršiumi. Lengvai aptrinto lako bei dažų įspūdis ir žalvariu žaižaruojančios spintelių rankenėlės dar intensyviau priartina bendrą baldų kompoziciją prie kuriamos romantikos. Virtuvės baldų komplektas sukurtas išpildyti visus gaminančiųjų poreikius. Suformuota patraukti gaminimo erdvė, kurioje įkomponuota kriauklė ir kaitlentė, orkaitė ir gaminimo stalas. Erdvė pripildyta stalčių ir uždarų spintelių, nedidelių lentynėlių, kurios patogiai talpina visus būtinus virtuvės reikmenis.

Šis projektas – lyg grįžimas į senelės virtuvę, kurioje nuolat kvepia ką tik iškeptais sausainiais, o kiekvienas virtuvės rakandas turi savo vietą erdvėje.