info@garliavosbaldai.lt

nestandartiniaibaldai

Drožinėti medžio masyvo biuro baldai

by Garliavos baldai |2018 1 birželio |0 Comments , , , , ,

Senovinio stiliaus medinių biuro baldų galima rasti ne tik sendaikčių parduotuvėse. Pagal individualius užsakymus gaminami drožinėti medžio masyvo biuro baldai savo kokybe ir kruopščiu išpildymu atitiks net ir didžiausio klasikos mylėtojo lūkesčius. Masyvūs, įspūdingi baldai su daugybe smulkių detalių tam, kad būtų išgautas norimas efektas. Lentynos, indaujos, staliukai, rašomieji stalai ir kiti baldai, pagaminti su meile ir itin dideliu kruopštumu. Natūralios medienos baldai atrodo išties įspūdingai, o įvairūs drožiniai ir raižiniai tiesiog traukia akį ir prašosi paliečiami.

„Lokstauk speakeasy” mūsų įrengtas baras

by Garliavos baldai |2018 29 gegužės |0 Comments , ,

Medinis baras – šių dienų TOP’as. Didžiulis baras pagamintas taip, kad būtų gražus, patogus bei atlaikytų bet kokius vakarėlius. Naudojant aukščiausios kokybės medžio masyvus ir derinant kelis atspalvius buvo sukurtas prabangaus ir stilingo baro įvaizdis. Dar viena svarbi interjero detalė yra pagrindiniu akcentu tapusi gėrimų lentyna. Daugybę lentynėlių turinti vieta gėrimams yra praktiška ir traukianti akį, o senoviniai akcentai padaro ją dar įspūdingesne. Šiame projekte taip pat pritaikyti ir stalai su tamsaus medžio stalviršiu, lentynos dekorui ir įvairios durys bei pertvaros, kurios puikiai dera prie „Rustic“ stiliaus interjero.

Naktinis klubas Pantera

by Garliavos baldai |2018 29 gegužės |0 Comments , , , , ,

Šio naktinio klubo interjere įtraukti medžio drožinių elementai puikiai dera prie sukurto stiliaus. Odiniai baldai ir drožinėtos sienų panelės sukuria didybės vaizdą, panaudoti aukščiausios kokybės medžio masyvai ne tik atrodo gerai, bet yra ilgaamžiai ir itin kokybiški. Šiame projekte UAB “Garliavos badai” taip pat gamino ir barą, kuris sudėliotas iš stambių, identiškų medinių plokščių. Šių plokščių dizainas panaudotas ir drabužinės pertvarą, duris, bei žinoma pagrindinį klubo akcentą – muzikos pultą su logotipu.