info@garliavosbaldai.lt

nestandartiniai baldai

Jaukus sakralinis paprastumas

by Garliavos baldai |2018 17 gruodžio |0 Comments , , , , , , ,

Bažnyčia – vieta, kurioje vyrauja ramuma, sielos pilnatvė, gerumas ir jaukumas. Būtent todėl kiekvienas sakralinių baldų projektas yra toks didelis iššūkis, o projekto pabaiga atneša tokią didelę laimę ir pasididžiavimą. Šis projektas mums itin ypatingas – juk papuošėme Garliavos bažnyčią.

Švelnios žemiškos spalvos, išraiškinga mediena su aiškiai matomomis rievėmis. Subtiliai, nedidelėmis geometrinėmis ar gamtinėmis detalėmis, papuoštos baldų detalės. Begalės mažų ir didesnių spintelių, spintų, stalčių ir stalčiukų, kurie padeda palaikyti tvarką, išlaikyti stabilumą ir harmoniją. Klauptai, suolai ir kėdės – atsargiai primena asketizmo svarbą religijoje, tačiau tuo pačiu ir atkartoja biblines detales. Viskas, nuo pat durų iki veidrodžių rėmų kviečia užeiti ar sugrįžti.

Baldų mediena, kartu su švelnaus aksomo audiniu, kuria prabangią, jaukią ir tuo pačiu šiltą aplinką, kurioje norisi būti: užeiti ir bent trumpam prisėsti. Tyla šią vietą puošia, tačiau žmonės jai įkvepia gyvybės, todėl nepraeikite – aplankykite, pabūkite, apžiūrėkite ir tuo pačiu – įvertinkite mūsų nuoširdų ir kruopštų darbą kuriant šiuos išskirtinius rankų darbo sakralinius baldus Garliavos bažnyčiai.

Vintažinė klasika

by Garliavos baldai |2018 12 gruodžio |0 Comments , , , ,

Virtuvė – viena svarbiausių namų erdvių, kurioje praleidžiama itin daug laiko. Čia kuriamos emocijos ir tradicijos, pasakojimai ir skaniausi patiekalai. Būtent todėl į šį projektą sudėjome visą savo laiką ir energiją.

Klasika, klasika ir dar kartą klasika. Vintažinės rustic stiliaus virtuvės spintelės žavinčios savo „sunkiu“ kvadratiniu pobūdžiu ir lygiais paviršiais. Durelių puošybai parinkti tik subtilūs ir akies nerėžiantys apvadai. Funkcijai ir lengvumo pajautimui atspindėti viršutiniųjų spintelių puošybai naudojami stiklai padalinti lyg langai. Švelniu mėtų atspalviu prisodrinta žalios pastelės spalva pakabinamosiose spintelėse puikiai persipina su juodu blizgiu apatinių spintelių paviršiumi. Lengvai aptrinto lako bei dažų įspūdis ir žalvariu žaižaruojančios spintelių rankenėlės dar intensyviau priartina bendrą baldų kompoziciją prie kuriamos romantikos. Virtuvės baldų komplektas sukurtas išpildyti visus gaminančiųjų poreikius. Suformuota patraukti gaminimo erdvė, kurioje įkomponuota kriauklė ir kaitlentė, orkaitė ir gaminimo stalas. Erdvė pripildyta stalčių ir uždarų spintelių, nedidelių lentynėlių, kurios patogiai talpina visus būtinus virtuvės reikmenis.

Šis projektas – lyg grįžimas į senelės virtuvę, kurioje nuolat kvepia ką tik iškeptais sausainiais, o kiekvienas virtuvės rakandas turi savo vietą erdvėje.