info@garliavosbaldai.lt

Kaunas

Jaukus sakralinis paprastumas

by Garliavos baldai |2018 17 gruodžio |0 Comments , , , , , , ,

Bažnyčia – vieta, kurioje vyrauja ramuma, sielos pilnatvė, gerumas ir jaukumas. Būtent todėl kiekvienas sakralinių baldų projektas yra toks didelis iššūkis, o projekto pabaiga atneša tokią didelę laimę ir pasididžiavimą. Šis projektas mums itin ypatingas – juk papuošėme Garliavos bažnyčią.

Švelnios žemiškos spalvos, išraiškinga mediena su aiškiai matomomis rievėmis. Subtiliai, nedidelėmis geometrinėmis ar gamtinėmis detalėmis, papuoštos baldų detalės. Begalės mažų ir didesnių spintelių, spintų, stalčių ir stalčiukų, kurie padeda palaikyti tvarką, išlaikyti stabilumą ir harmoniją. Klauptai, suolai ir kėdės – atsargiai primena asketizmo svarbą religijoje, tačiau tuo pačiu ir atkartoja biblines detales. Viskas, nuo pat durų iki veidrodžių rėmų kviečia užeiti ar sugrįžti.

Baldų mediena, kartu su švelnaus aksomo audiniu, kuria prabangią, jaukią ir tuo pačiu šiltą aplinką, kurioje norisi būti: užeiti ir bent trumpam prisėsti. Tyla šią vietą puošia, tačiau žmonės jai įkvepia gyvybės, todėl nepraeikite – aplankykite, pabūkite, apžiūrėkite ir tuo pačiu – įvertinkite mūsų nuoširdų ir kruopštų darbą kuriant šiuos išskirtinius rankų darbo sakralinius baldus Garliavos bažnyčiai.

Tamsi mediena smaragdinės žalumos fone

by Garliavos baldai |2018 7 gruodžio |0 Comments , , , ,

Smaragdinė žaluma, tamsūs medienos tonai, ramus apšvietimas ir blizgūs paviršiai – airiška dvasia pripildytas žavus baras įsikūręs pačioje Kauno miesto širdyje, visai netoli garsiojo Soboro. Užsukę čia nebenorėsite išeiti.

Magiją ir prabangą šiame projekte lengvai kuria išraiškinga spalvų paletė: gilūs ir prabangūs žalios spalvos atspalviai harmoningai persipina su tamsiais, rausvai rusvos medienos tonais subtiliai įrėminančiais užsakovų idėją. Keltų mazgais, raižiniais ir neįkyriomis žaviai lanksčiomis detalėmis dekoruotos baro baldų dalys bei blankus apšvietimas dar labiau priartina gnomais ir fėjomis garsėjančios Airijos kerus.

Glotnios, apvalios ar pusapvalės detalės padeda išlaikyti vietos ramumo ir jaukumo poreikį bei puikiai subalansuoja projekto aplinkos griežtumą ir švelnumą. Medžio balduose aiškiai matomos rievės, kurios primena apie natūralumą ir tikrumą, kuriuo pasižymi ne tik airiškos alinės, bet ir jų lankytojai.

Rebels Irish Pub – tai vieta, kuri priima ir į traukia į airių tradicijas, prikelia tikėjimą magija ir priverčia pasijusti lyg namuose, kuriuose visuomet esate laukiami. Tai ramybės ir paslapties kupinas projektas, kurį įvertinti galite patys.