info@garliavosbaldai.lt

Baras

Tamsi mediena smaragdinės žalumos fone

by Garliavos baldai |2018 7 gruodžio |0 Comments , , , ,

Smaragdinė žaluma, tamsūs medienos tonai, ramus apšvietimas ir blizgūs paviršiai – airiška dvasia pripildytas žavus baras įsikūręs pačioje Kauno miesto širdyje, visai netoli garsiojo Soboro. Užsukę čia nebenorėsite išeiti.

Magiją ir prabangą šiame projekte lengvai kuria išraiškinga spalvų paletė: gilūs ir prabangūs žalios spalvos atspalviai harmoningai persipina su tamsiais, rausvai rusvos medienos tonais subtiliai įrėminančiais užsakovų idėją. Keltų mazgais, raižiniais ir neįkyriomis žaviai lanksčiomis detalėmis dekoruotos baro baldų dalys bei blankus apšvietimas dar labiau priartina gnomais ir fėjomis garsėjančios Airijos kerus.

Glotnios, apvalios ar pusapvalės detalės padeda išlaikyti vietos ramumo ir jaukumo poreikį bei puikiai subalansuoja projekto aplinkos griežtumą ir švelnumą. Medžio balduose aiškiai matomos rievės, kurios primena apie natūralumą ir tikrumą, kuriuo pasižymi ne tik airiškos alinės, bet ir jų lankytojai.

Rebels Irish Pub – tai vieta, kuri priima ir į traukia į airių tradicijas, prikelia tikėjimą magija ir priverčia pasijusti lyg namuose, kuriuose visuomet esate laukiami. Tai ramybės ir paslapties kupinas projektas, kurį įvertinti galite patys.

Naujai atsidaręs baras Kaune „Nuogas”

by Garliavos baldai |2018 4 liepos |0 Comments , ,

Nepriklausomybės aikštėje, naktinis baras “Nuogas” klientus pasitinka su autentiškomis tarpukario meto “Garliavos baldai” restauruotomis, ąžuolinėmis durimis. Baro interjere išlaikyta pastato istorija. Stalviršiai ir tualeto spintelės- deginto medžio, nes pastatas ne kartą buvo degęs. Baras ir baro spintelės pagamintos iš uosio medžio, dekoruotos žalvario juostelėmis. “Garliavos baldai” garantuoja barui “Nuogas” ilgaamžiškumą gamindamas nestandartinius baldus, o klientams ilgai išliekantį prabangos ir jaukumo įspūdį.


„Lokstauk speakeasy” mūsų įrengtas baras

by Garliavos baldai |2018 29 gegužės |0 Comments , ,

Medinis baras – šių dienų TOP’as. Didžiulis baras pagamintas taip, kad būtų gražus, patogus bei atlaikytų bet kokius vakarėlius. Naudojant aukščiausios kokybės medžio masyvus ir derinant kelis atspalvius buvo sukurtas prabangaus ir stilingo baro įvaizdis. Dar viena svarbi interjero detalė yra pagrindiniu akcentu tapusi gėrimų lentyna. Daugybę lentynėlių turinti vieta gėrimams yra praktiška ir traukianti akį, o senoviniai akcentai padaro ją dar įspūdingesne. Šiame projekte taip pat pritaikyti ir stalai su tamsaus medžio stalviršiu, lentynos dekorui ir įvairios durys bei pertvaros, kurios puikiai dera prie „Rustic“ stiliaus interjero.

Naktinis klubas Pantera

by Garliavos baldai |2018 29 gegužės |0 Comments , , , , ,

Šio naktinio klubo interjere įtraukti medžio drožinių elementai puikiai dera prie sukurto stiliaus. Odiniai baldai ir drožinėtos sienų panelės sukuria didybės vaizdą, panaudoti aukščiausios kokybės medžio masyvai ne tik atrodo gerai, bet yra ilgaamžiai ir itin kokybiški. Šiame projekte UAB “Garliavos badai” taip pat gamino ir barą, kuris sudėliotas iš stambių, identiškų medinių plokščių. Šių plokščių dizainas panaudotas ir drabužinės pertvarą, duris, bei žinoma pagrindinį klubo akcentą – muzikos pultą su logotipu.